هوشمند سازی ساختمان

کیست که دوست نداشته باشد روشنایی چراغها و دمای خانه را از روی مبل کنترل کند؟ آیا وقتی از خواب بیدار می‌شوید، نمی‌خواهید دستگاه قهوه‌ساز خود را در حالی که هنوز روی تخت هستید، روشن کنید؟
زمانی که در آشپزخانه مشغول هستید، در هر لحظه بتوانید از وضعیت کودک خود باخبر شوید که مثلا هنوز خواب است یا بیدار شده. اگر والدین شما نیاز به مراقبت دارند، خانه هوشمند میتواند زمان مصرف دارویشان را به شما یا به ایشان اطلاع دهد. شیر آب را قطع می کند قبل از آنکه آب از وان سرریز شود.
چه سر کار باشید یا در تعطیلات، خانه هوشمند گزارش لحظه به لحظه اتفاقات داخل خانه را به شما می دهد و خواهید دید پس از گذشت مدتی از هوشمند سازی خانه تان، پایین آمدن چشمگیر هزینه های سیستم گرمایشی/سرمایشی، گاز و برق شما را غافلگیر خواهد کرد.
امروز علاوه بر امکانات روتین، نیاز به یک مدیریت و کنترل یکپارچه تجهیزات نیز در خانه‌های مدرن احساس میشود، بر همین اساس استفاده از سیستم‌های هوشمند خانگی می‌تواند تکمیل‌کنندهی یک خانه مدرن باشد. ساختمان‌هایی که در آنها میتوان با ایجاد یک سیستم یکپارچه راحت، ایمن، هوشمند و سودمند از لحاظ اقتصادی سیستمهای روشنایی، صوتی، گرمایش و سرمایش، امنیت، آبیاری و سایر تجهیزات را به سادگی کنترل کرد. خانه هوشمند با مجموعهای حرفه ای و باتجربه آماده همکاری در بخش‌های مشاوره، طراحی، نظارت، ارائه تجهیزات، نصب و راه اندازی و راهکارهای جامع در زمینه هوشمندسازی ساختمان میباشد.

 

برای آشنایی با سیستم ها بخوانید : سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان