تعمیرات اساسی و بازسازی ساختمان

 تعمیرات اساسی و بازسازی ساختمانهمانطور که می دانید بازسازی ساختمان در زمانی انجام می شود که واقعاً نیاز به بازسازی کردن ساختمان حس شود. این شرایط زمانی پیش می آید که اولاً ملک شما به حدی فرسوده شده باشد که ادامه سکونت در آن خطرناک باشد و دوماً شما شرایط تخریب و نوسازی ملک کلنگی خود را نداشته باشید. البته در تمام مواقع اینگونه نیست. مثلاً ممکن است شما آپارتمانی داشته باشید که قطعاً بدون اجازه و موافقت همسایه ها تخریب و نوسازی ساختمان میسر نیست. به هر حال شما زمانی تصمیم به بازسازی ساختمان میگیرید که واقعاً این نیاز را درک کرده باشید. با هوم کلینیک همراه باشید تا در مورد بازسازی ساختمان بیشتر با هم صحبت کنیم.
ضرورت نیاز بناهای قدیمی یا به اصطلاح کلنگی به بازسازی و نوسازی، بر کسی پوشیده نیست. بناهای قدیمی نه تنها از حیث زیباسازی و مرمت یا تعوض و تغییر بخش های مختلف بنا نیاز به بازسازی دارند، بلکه از نظر مبحثی مهم تر یعنی ایمن سازی و مقاوم کردن بنا باید مورد توجه قرار بگیرند.
فرسایش ستون ها و دیوارها و سیستم های گاز و برق یک ساختمان آن را در برابر مواردی مانند سیل و زلزله و حتی بارش باران و برف های معمولی نیز آسیب پذیرتر می کند. یک مرمت و بازسازی اساسی در ساختمان های قدیمی می تواند از هزینه های بیشتر در آینده پیشگیری کند.
اغلب ساختمان ها برای عمر مفید ۵۰ سال طراحی می گردند اما متاسفانه به علت ضعف در کیفیت اجرا، قبل از رسیدن به ۳۰ سالگی به بازسازی ساختمان نیاز پیدا می کنند. با در نظر گرفتن تمام موارد و توجه به شرایط کنونی جامعه متوجه می شویم که هزینه بازسازی ساختمان، تا حد قابل توجهی پایین تر از هزینه ساخت ساختمان جدید می باشد بنابراین بعد اقتصادی مسئله هم ما را بر آن می دارد تا بازسازی را به تخریب کامل ترجیح دهیم.

خدمات بازسازی ساختمان در گروه هوم کلینیک معطوف به خدماتی ویژه برای بهتر کردن محیط زندگی شماست. بازسازی ساختمان با هدف تغییر اساسی الگوهای قدیمی، نوسازی تاسیسات و انشعبات ساختمان و تغییر متریال های جاهای مختلف ساختمان انجام می شود.
نو سازی ساختمان اغلب شامل تغییرات در آشپزخانه و کابینت ها، تغییر کاشی ها و سنگ ها، سرامیک کف، پارکت ، کاغذ دیواری یا نقاشی، نورپردازی، تغییر دکوراسیون و… می باشد.

همچنین بخوانید درباره بازسازی انواع ویلا و ساختمان مسکونی و اماکن تجاری